Písečná animace je kreslení pomocí jemného písku, ze kterého je umělkyně schopna vytvořit jakýkoli příběh a ten živě nakreslit před publikem. Světlo Vás vtáhne do děje, písek Vás překvapí svým kouzlem, hudba Vás zahřeje na srdci.

Písečná animace na svatby a oslavy

Písečná animace je kreslení pomocí jemného písku, ze kterého je umělkyně schopna vytvořit  jakýkoli příběh a ten živě nakreslit před publikem. Světlo Vás vtáhne do děje, písek Vás překvapí svým kouzlem, hudba Vás zahřeje na srdci.

Marika Vám připraví Písečnou animaci na míru o charakterech novomanželů/oslavence, průběhu jejich milostné cesty/životní cesty až k tomuto vzácnému okamžiku, kdy si společně slíbili život v manželství/slaví narozeniny/slaví výročí svatby ap.

Písečnou animaci můžete darovat novomanželům/oslavencům  jako překvapení, nebo pokud si plánujete vlastní svatbu/oslavu může být toto vystoupení velmi originálním překvapením pro Vaši rodinu a přátelé.

Písečná animace živě

Písečnou animaci, kterou Vám Marika Koňařová připraví dle Vašich představ přijede umělkyně nakreslit přímo na svatební hostinu/oslavu  v předem domluvený čas. Animace se tvoří na speciálně podsvíceném stole, kresbu snímá kamera, která je propojena s dataprojektorem a ten vše promítá na plátno. Příběh doprovází příjemná hudba dokreslující děj příběhu.

Výhodou živého vystoupení je možnost si prohlédnout kresbu do písku přímo u stolu a kresbu si také samozřejmě po vystoupení vyzkoušet.

Váš příběh písečné animace dostanete také ve formě videa, které Vám zašleme na e-mail.

Písečná animace video

Písečnou animaci, kterou Vám Marika Koňařová připraví dle Vašich námětů a představ natočíme a rolex repliky hodinek pošleme Vám video na e-mail. Toto video můžete na svatební hostině/oslavě  prezentovat např. prostřednictvím přenosu z počítače přes dataprojektor na plátno.

KONTAKT

Mgr. Marika Koňařová
+420 608 419 175
marika.konarova@centrum.cz