Písečná animace je kreslení pomocí jemného písku, ze kterého je umělkyně schopna vytvořit jakýkoli příběh a ten živě nakreslit před publikem. Světlo Vás vtáhne do děje, písek Vás překvapí svým kouzlem, hudba Vás zahřeje na srdci.

Vodní animace

Vodní animace je exkluzivní a jedinečná show, kterou v České a Slovenské republice nabízíme mezi prvními. Diváci při vodní animaci sledují tvorbu obrazu na vodní hladině – odehrává se před nimi příběh pohybujících a vlnících se barev, které nakonec dostanou podobu konkrétního obrazu. Nebo se jednotlivé obrazy prolínají mezi sebou a nakonec opět vznikne závěrečný obraz, který se potom přenese na papír a je tak po-té vhodný jako vzpomínka na danou událost. Vodní animace je podkreslena krásnou hudbou a vytváří nezapomenutelný zážitek plný živých barev.

Vodní animace živě

Show vhodná na všechny společenské události, eventy, večírky a oslavy. Výtvarnice Marika Koňařová tvoří obraz přímo před diváky, ti tvorbu mohou sledovat díky přenosu kamery, přes projektor na plátno. V závěru vystoupení se obraz z vodní hladiny přenese na papír a klientům zůstane krásná vzpomínka na vystoupení Vodní animace.

Vodní animace workshop

Výtvarnice Marika Koňařová Vám prozradí techniku malby na vodní hladinu, ukáže Vám jak na to a budete mít možnost si nakreslit vlastní obraz, který se přenese na papír a ten Vám zůstane na památku. Tento workshop je vhodný i pro děti na Family days, dětské dny, oslavy apod.

KONTAKTY

Ondřej Bárta
+420 737 600 065
Agentura Devět měsíců s.r.o.
info@devetmesicu.com
www.devetmesicu.com

Mgr. Marika Koňařová
+420 608 419 175
marika.konarova@centrum.cz